zelena_zaraza (zelena_zaraza) wrote,
zelena_zaraza
zelena_zaraza

Дойтер Аїрконтакт наплічник 45+10 літрів

Нарешті змінив собі наплічник. Від калічного, ще й не мого Дербі Кальміус 45л постійно боліла спина, впродовж двох років зламалося 6-8 фастексів, деякі довелося перешивати. До-речі, в кого так само ламаються фастекси Дербі - їх можна безплатно взяти в київських точках продажу, я собі там випросив 4 штуки. Цей Дербі був зі мною в Карпатах, Криму, автостопом по Росії, Бурятії, на Байкалі та Монголії, тож багато всього побачив.


Тепер вже взяв собі Дойтер , який виявився трохи більший, ніж я думав. По фасону аналогічний до Дербі, мабуть в нього й вкрали дизайн. Купив за смішні гроші, будучи на Трипільському колі, думав що наплічник тим часом прийде додому поштою з Києва. Зі Ржищева випадково поїхав до Києва, а власник наплічника шось там завтикав і нічого не відправив, телефон в мене не працював, тож він не міг додзвонитися. Виявилося так навіть краще, забрав на руках, а потім стопив додому з двома величезними наплічниками, люди на мене трохи здивовано дивилися.
фото


В Дойтера як завжди все на висоті, це саме з їхніх рюкзаків черпають, а потім копіюють ідеї десятки інших виробників спорядження, серед яких наші недолугі Терра Інкогніта. В цьому наплічнику продумана спинка, купа стяжок, дощовик, якісні змійки та собачки YKK, фастекси дойтеровські з м'якої пластмаси і ще купа купа всяких наворотів, від яких користі мало, але масу займають, тому буду їх знімати.
фото

Хоча бачу, що цей мені не дуже підходить, десь з осені буду продавати, потрібен менший та легший. Хочу взяти GoLite на 50л масою 850грам, на осінь в них має бути розпродаж.

І ще - якщо комусь потрібно - в мене на продаж є ще один наплічник - шикарний One Polar 75л, по якості аналогічний Дойтерам. Продам за якихось 720грн
Tags: мандрівка
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments