Трохи про Словенію та де я зараз

Після Італії я рушив у Словенію. Ще по дорозі на Апеніни мені запам'яталася найбільше саме Словенія - дороги з тунелями, навколо гори, всюди зелень природи.

Тож нині я поселився далеко в горах, куди веде лиш одна дорога. В селі цілих три хати, в навколішніх селах трохи більше - 5-10 хат

 photo DSC_0498_zpse9b53263.jpg
Collapse )

Розшукуються гостинні люди на Балканах

Мої відвідини Італії доходять кінця. Далі планую їхати на Балкани. Буду дуже дуже вдячний, якщо хтось поділиться контактами хороших хостерів на каучсерфінгу в Словенії чи Хорватії.

Картинка для приверення уваги:

Автоспин в Італії

Спробував з'їздити автоспином до подруги в провінцію Лаціо. Відстань - 250км, в Україні це поїздка на пів дня. В Італії ж добирання до пункту призначення зайняло в мене просто соромно сказати скільки часу.

Взагалі Італія мабуть найгірша країна для такого виду мандрів у Європі. На сайті hitchwiki в Італії середній рейтинг Hitchability, лише пару країн в Європі мають такі низькі показники.

Власне, окрім того, що в цій країні не люблять підбирати туристів, сам автостоп офіційно заборонений:
 photo 16082014_zps2a4bf4a7.jpg
Collapse )

Нумана порт

З'їздив на днях в порт Нумана - дуже популярне місто серед туристів. Тут повсюди кемпінги, будинки на колесах, пляжники та всякі мандрівники.
Власне, найцікавіша частина міста - то пірс з величезною кількістю яхт

 photo 20140726_154323_zps64eb55cb.jpgCollapse )

Фотозагадка

Ось таку коробочку сфотографував на вулицях міста. Хто відгадає призначення - поповню рахунок на 20 гривень. Всі надписи затер:

100_1288

Загадка актуальна до 14 серпня. Відповіді буду приховувати

Ярмарка на селі

Двічі на тиждень в містечку працює базар, все майже як у нас - з'їжджаються люди з продуктами, бабці з одежею, всякі розваги. Щоправда, тут не зустрінеш продаж риби на підлозі, кров'янку з мільойнами мух, пиріжків з капустою, засоби від тарганів та мишей та інші здобутки українського народу )))

 photo 100_1231_zpsf563d7ca.jpg
Collapse )

Тартаруга парк

Цей парк в містечку мені подобається найбільше: він відносно великий, красивий, з тренажерами та малою кількістю людей. Власне Тартаруга парк - це лише я так його називаю по причині наявності в парку черепах
 photo 100_1216_zpse8e1592a.jpg
Collapse )

На морі

За 8 днів життя поблизу Адріатичного моря я лиш раз дійшов до самого пляжу. Море тут чисте, вода вже тепла, хоча першу половину літа була холодною, пляжників відносно мало, купити пиріжки ніхто не нав'язує, кукурудзу не пропонують - ніякої тобі романтики ))

 photo 20140720_105248_zpseddb385a.jpg
Collapse )